Frp-lederen er sint.

 

Tirsdag 17. september 2019

 

Fremskrittspartilederen er sint

på en av venstres stortingsrepresentanter og mener at venstrelederen må ordne opp, noe venstrelederen ikke er innstilt på. Dermed er to av partiene i regjeringen absolutt ikke på talefot.

Statsministeren sier på sin side at de to gruppene nå må bli venner og ikke holde på med tullet sitt, slik at regjeringen kan jobbe videre.

Vi tilskuere venter, men forstår ikke hvordan dette kan gjøres.

Venstres representant tar jo ikke feil. Det er jo noe han føler og mange andre med ham.

Det blir interessant å følge saken, men tragisk for landet vårt som har en regjering der noen ikke er venner.

 

Om Terje Rønning

Jeg er mann, født 1947 på Nøtterøy, gift, to barn. Barneskoler: Skjerve skole på Nøtterøy, Sem skole og Linnestad skole i Ramnes. Realskole: Kjelle skole i Sem kommune. Andre skoler: Kontorlærlingeskolen i Tønsberg, Radioskole ved Tønsberg Navigasjonsskole. Stiftelsen Markedsføringsskolen i Oslo: Grunnkurs, fagkurs og studiekurs. Radiooffiser i Thor Dahl AS, salgskonsulent i Optura AS, distriktsjef i Union Mykpapir, markedssjef i Kristian Brekke AS Engros, daglig leder i Decorita Miljø og Renhold, salgssjef i Salgskontoret Horten AS, pensjonist fra 2011.
Dette innlegget ble publisert i Uncategorized. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s