Jeg har varslet om at jeg etter hvert tar opp igjen livshistorien min, nå sannsynligvis i tredje person som en roman, siden det er vanskelig å være objektiv korrekt i fremstillingen av år som ligger over førti år tilbake i tid.
Facebook er forresten en fantastisk kommunikasjonsplattform. I dag ble jeg kontaktet av min beste barndomskamerat via denne plattformen. Han er forresten også min tremenning. I de første kapitlene er han med stort sett hele tiden. Jeg håper etter hvert på hans kommentarer.
Tenårene kommer mye senere, og der vil forhåpentligvis mine tre beste ungdomskamerater komme med sine kommentarer.
”Min Første Bok” som egentlig er et utkast til noe som kanskje blir en bok, vil uansett fortsette.
En stor takk til deg som følger historien. Ønsker du å bli informert om nye innlegg, kan du legge inn din e-postadresse i rubrikken som er merket ”Subscribe by Email” nederst i høyre kolonne. Alt er gratis.
Du er kanskje lagt inn som abonnent til denne siden. Hvis du ønsker at jeg skal fjerne deg fra abonnentlisten, legger du bare inn ordene ”Vennligst fjern meg” i kommentarfeltet under. Har du andre kommentarer, er jeg takknemlig for disse. Ellers setter jeg stor pris på både positive og negative kommentarer. Jeg ønsker deg en flott dag 🙂